Veelgestelde vragen

Op deze pagina vind u de meeste gestelde vragen over Terra Nautic.
Staat uw vraag er niet bij? Neem dan contact met ons op.

Algemeen

Waar moet ik mijn auto parkeren?

U kunt uw auto veilig achter de slagbomen parkeren op de parkeerplaats. De camping is volledig autovrij.

Hoeveel kost het als ik gasten wil ontvangen?

Voor bezoekers betaalt u €3,00 p.p. per dag. Wilt u onbeperkt bezoekers kunnen ontvangen? Koop dan een bezoekerskaart voor €50.

Wat te doen bij noodgevallen?

Bij noodgevallen schakelt u eerst de hulpdiensten in. Vervolgens stelt u de campingeigenaar op de hoogte van het noodgeval. Hij zal u vanaf dat moment de gewenste ondersteuning bieden en zorgen dat de camping toegankelijk is voor hulpverleners.

Zijn er speciale regels op de camping?

De regels vindt u in het kampeerreglement dat bij de receptie ligt. Is het onduidelijk of iets wél of niet is toegestaan op de camping? Vraag het dan eerst even bij de receptie.

Tot hoe laat kan ik de camping oprijden?

U kunt 24 uur per dag in- en uitrijden op basis van nummerbordherkenning. Deze nummerbordherkenning
is werkzaam vanaf het moment dat u bent ingecheckt tot het moment dat u bent uitgecheckt.

Wat zijn de openingstijden van de receptie?

De receptie is dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Is uw aankomst na 17.00 uur? Neem voorafgaand telefonisch contact met ons op.

Faciliteiten

Kan ik ook wassen en drogen op de camping?

Er is een wasserette met wasmachine met centrifuge en een droger op de camping aanwezig.

Kan ik op de camping mijn chemische toilet legen?

Op de camping is een stortplaats voor chemische toiletten aanwezig. Deze bevindt zich in het toiletgebouw.

Waar kan ik terecht voor mijn boodschappen?

In de nabijgelegen Zwolse wijk Berkum (1,5 km) vindt u een supermarkt, bakker, drogist, groenteboer en snackbar. Hier kunt u ook vrij parkeren.

Jachthaven

Wat is de maximum lengte van de boten?

In jachthaven van Terra Nautic kunnen boten van maar liefst 14m liggen.

Zijn er toiletgebouwen aanwezig bij de jachthaven?

U kunt gebruik maken van het toiletgebouw op het terrein.